детальніше »

Буковинська агенція із

залучення інвестицій та розвитку бізнесу
«БУКІНВЕСТ»

 

58023, Україна, м.Чернівці, вул. Руська, 242

тел.: +38 050 1000 470

E-mail: info@bukinvest.com.ua

 

нідіслати запит »

 »
Про Буковину   »   

Місто Чернівці

Місто Чернівці - обласний центр Чернівецької області, найменшої на Україні, яка складається з двох історичних регіонів – Північної Буковини та Бессарабії. Перша документальна згадка про Чернівці датується 8 жовтня 1408 року в грамоті молдавського господаря Олександра Доброго, коли тут було засновано митницю.

 

Місто Чернівці розташоване на південному заході України у межиріччі р. Прут, його площа складає 153 км . Висота над рівнем моря: 248 м. Місто має районний поділ, де утворено районні в місті ради - Шевченківська, Першотравнева та Садгірська. Перевагою є наближеність до кордонів, важливих транспортних шляхів.

 

Населення міста – 249,5 тисяч чоловік. Чернівці – багатонаціональне місто. Тут проживає населення 65 національностей. Мови спілкування: українська, російська, румунська. Чернівці – місто із молодим, освіченим та динамічним населенням.

 

Місто Чернівці займає вигідне транспортно-географічне положення та має розвинену транспортну мережу. Повітряним, залізничним та автомобільним транспортом Чернівецька область з'єднана з Івано-Франківською, Тернопільською, Хмельницькою та Вінницькою областями, з Румунією та Республікою Молдова, з іншими країнами Європи та СНД.

 

Трудові ресурси міста характеризуються високим освітнім рівнем. Чернівці були і є освіченим інтелігентним університетським містом. У Чернівцях налічується 25 вищих навчальних закладів (12 - ІІІ-IV рівнів акредитації, 13 - І-ІІ рівнів акредитації). Чернівецький Національний університет - один з найстаріших в Україні. З 1875 року і до нині він є вищим навчальним закладом.

 

Copyright © 2009-2019, «БукІнвест» Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA